Nastavení

Jazyk

Měna

CZK$USDEURрубRUB

Poloha

Lokalita

Všechna letoviska leží v nejkrásnější části Toskánska, na mořském pobřeží mezi světoznámými městy Pisa a Římem. Ve stejné oblasti se nacházejí slavné ostrovy Isola del GIGLIO a Isola di MONTECRISTO (proslaveného v románu Hrabě Montecristo od Alexandra Dumase). Tato lokalita je vyhlášená průzračně čistým mořem, písečnými i skalnatými plážemi obklopenými panenskou přírodou, tak i vynikající italskou kuchyní, skvělým vínem a neopakovatelnou italskou pohostinností.

Doprava

Ke všem letoviskům se dá pohodlně dopravit jak letecky, tak i vlastní dopravou. Leteckou dopravou se do 90 minut dostanete bez problémů z letiště v Římě nebo v Pise. Autem pojedete téměř celou trasu po dálnici na Řím, přes Mnichov a Veronu, za zhruba 10 hodin.

Poptávka


Počet dospělých
Počet dětí do 6 let
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.tosc...') #1 /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(739) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(934): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<!DOCTYPE html>...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1522): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') in /media/DataGalactica/data/web/toscanatour.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946